به معنای جدایی زندگی دادگاه خانواده

به معنای: جدایی زندگی دادگاه خانواده طلاق دادگاه خانواده جدایی

گت بلاگز آبادان سرمایه پرهیزگاری دستاورد ماه مبارک رمضان است

انسان باید در ماه مبارک رمضان سه محور خطرگریزی، حفظ وضع موجود و دغدغه رشد و پیشرفت را در نظر داشته باشد

سرمایه پرهیزگاری دستاورد ماه مبارک رمضان است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازآبادان؛امام جمعه خرمشهر با تاکید بر اینکه سرمایه پرهیزگاری دستاورد ماه مبارک رمضان هست، گفت: ظلم به مردم مظلوم بحرین و بازداشت شیخ عیسی قاسم بار دیگر رسوایی مدعیان حقوق بشر را به رخ جهانیان کشاند.
حجت الاسلام سید نبی موسوی امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان، اظهار کرد: سرمایه پرهیزگاری دستاورد ماه مبارک رمضان هست، عنصری که کم یافت می شود، ما باید در برابر ماه مبارک رمضان سه رویکرد را اتخاذ کنیم.
وی ادامه داد: انسان باید در ماه مبارک رمضان سه محور خطرگریزی، حفظ وضع موجود و دغدغه رشد و پیشرفت را در نظر داشته باشد، انسان باید تلاش کند که در این ماه اشتباه و ضرر متوجه وی نشود.
امام جمعه خرمشهر گفت: دین جهت رساندن انسان به درجات عالیه آمده هست، خداوند متعال انسان را جهت خوب بودن خلق نکرده هست، بلکه جهت بهتر شدن خلق شده است است و عالی ترین وقت جهت رسیدن به قرب الهی، ماه مبارک رمضان هست.
وی افزود: افرادی که توان روزه گرفتن را ندارند، در اول سحر با نیت روزه ۲۲ کیلومتر از شهر خارج شده است و در آن مکان چیزی را میل کنند، البته باید در هر مکانی که قرار داریم، زمینه را جهت روزه گرفتن فراهم کنیم.
موسوی عنوان کرد: افرادی که با هر عذری توان روزه گرفتن را ندارند، نباید در ملاء عام روزه ذلت کنند، ما مردم هم علاوه بر مسؤولان باید به این افراد تذکر دهیم.
وی بیان کرد: اهانت و بازداشت شیخ عیسی قاسم و ظلم به مردم مظلوم بحرین را محکوم می کنیم، سکوت مدعیان حقوق بشر در برابر ظلم به مردم بحرین بار دیگر رسوایی آنها را به رخ جهانیان کشیده است .
امام جمعه خرمشهر گفت: از مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی و به خاص مردم خرمشهر به علت حضور پرشور در انتخابات و از مقام معظم رهبری به علت حمایت های هادیانه خود قدردانی می کنم و همچنین از مسؤولان و دست اندرکاران تقدیر می کنیم.
وی عنوان کرد: در انتخابات ها باید مسابقه سازنده باشد، ولی اگر این مسابقه ها تبدیل به دشمنی شد، مذموم هست، ما انقلاب نکردیم که به هر قیمتی به قدرت دست پیدا کردیم، ما ضمن آرزوی موفقیت به مدیر جمهور منتخب، توصیه می کنیم که همه مسؤولان و مردم جهت موفقیت مدیر جمهور تلاش کنند.
موسوی اظهار کرد: مسؤولی که در برابر حرف حق مقاومت می کند و آن را قبول ندارد، متکبر هست، نباید این اخلاق ها که به هر قیمتی باشد، به قدرت دست پیدا کنیم در کشور نهادینه شود.
انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: بحرین | خرمشهر | آبادان | نمازجمعه | خطبه این هفته | شهرستان خرمشهر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog