به معنای جدایی زندگی دادگاه خانواده

به معنای: جدایی زندگی دادگاه خانواده طلاق دادگاه خانواده جدایی

گت بلاگز وب‌گردی طلاق به بهانه یک شام

مرد جوان در دادگاه خانواده مدعی شد چون همسرم یک شب با پسر مورد علاقه اش در گذشته، شام خورده است می خواهم او را طلاق دهم.

طلاق به بهانه یک شام

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، زن جوان زمانی که بعد از مدت ها با پسری که در گذشته به او علاقه مند بوده ملاقات کرد، نمی دانست این ملاقات زندگی مشترکش را تحت تاثیر قرار می دهد و او را تا پای دادگاه خانواده می کشاند. او به درخواست شوهرش راهی دادگاه خانواده شد تا جهت هر لحظه به زندگی مشترکش آخر دهد.

عبارات مهم : جدایی
وقتی قاضی شعبه 268 دادگاه خانواده علت جدایی این همسران را می پرسد، مرد جوان می گوید: زمانی که با همسرم آشنا شدم، متوجه شدم او چندسال پسری را دوست داشته و قرار بوده با او ازدواج کند، ولی آن پسر بعد از مدتی محبوبه را رها کرده و به دنبال زندگی خودش رفته هست.
محبوبه گفت که خیلی وقت است این پسر را فراموش کرده و حتی به او فکر هم نمی کند.

من هم از این که او تا این حد با من صادق بوده خوشحال شدم و نسبت به این عنوان واکنشی نشان ندادم. زندگی یکسان ما شروع شد و دیگر صحبتی از آن پسر به میان نیامد. ما سه سال با هم زندگی کردیم و در این مدت هم مسئله خاصی نداشتیم. همه چیز از شبی شروع شد که محبوبه دیر به منزل آمد. هرچه با تلفن همراهش تماس می گرفتم جواب نمی داد تا این که بعد از کلی نگرانی به منزل آمد. محبوبه در جواب سوالات من، صحبت های بی ربطی بیان کرد که مشخص بود دروغ می گوید. حرف هایش را باور نکردم. جهت همین آنقدر پرس وجو کردم که در نهایت او حرفی زد که مرا بشدت شوکه کرد.

محبوبه بعد از سال ها پسری را که در گذشته به او علاقه داشته دیده و با هم شام خورده بودند. مگر می شود همسر آدم با پسر مورد علاقه اش در یک رستوران شام بخورند. بعد از این که این عنوان را متوجه شدم حتی یک لحظه هم درنگ نکردم، تصمیم به جدایی دارم و دیگر نمی خواهم محبوبه را ببینم.

زن جوان نیز در این باره به قاضی می گوید: آقای قاضی من به صورت اتفاقی آن پسر را در خیابان دیدم و به خاطر اصرارهایش با او شام خوردم. این تنها یک شام دوستانه بود و من هم با رضا صادق بودم و همه چیز را گفتم، ولی او از صداقتم سوءاستفاده کرد و چنین جنجالی به راه انداخت. حالا که او به من اعتماد ندارد من هم دیگر نمی خواهم در کنارش زندگی کنم.

در آخر هنگامی که اصرارهای قاضی جهت منصرف کردن این زوج از جدایی بی نتیجه ماند، پیگیری به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

منبع:میزان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: جدایی | زندگی | دادگاه | خانواده | طلاق | دادگاه خانواده | جدایی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog