به معنای جدایی زندگی دادگاه خانواده

به معنای: جدایی زندگی دادگاه خانواده طلاق دادگاه خانواده جدایی

گت بلاگز کرمان اخیرا از شخصیت و تصویر سردار سلیمانی سوء استفاده می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس کرمان گفت: متاسفانه اخیرا از شخصیت و تصویر سردار حاج”قاسم سلیمانی” سوء استفاده می‌شود.

اخیرا از شخصیت و تصویر سردار سلیمانی سوء استفاده می‌شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ سرهنگ محمدمهدی ابوالحسنی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمان صبحگاه امروز 14 اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه متاسفانه اخیرا شاهد هستیم که از شخصیت و تصویر سردار حاج قاسم سلیمانی سوء استفاده می شود، اظهار کرد: در جامعه ای که نگاه به فرهنگ دفاع مقدس به عنوان یک نگاه ارزشی محسوب می شود، سوء استفاده از شخصیت های آن کار صحیحی نیست.

عبارات مهم : تصویر

سرهنگ ابوالحسنی بیان کرد: به وسیله اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و همچنین موسسه حماسه ثارالله 127 پروژه در تاریخ جنگ تعریف شده است و تاکنون نیز چهار عنوان به چاپ رسیده و انتشار یافته است.
وی با اشاره به اینکه جهت تمام عملیات ها کتاب نوشته می شود، افزود: بقیه کتاب ها هنوز در مرحله پژوهش هستند.پنج سال جهت تحقیق و پژوهش این کتاب ها تلاش و بیش از 40 میلیون تومان هزینه تدوین و تالیف و پژوهش شده است است.
وی ادامه داد: درواقع زیرساخت(مصاحبه ها و…) این کتاب ها بیش از 100 میلیون تومان هزینه دربرداشته است ولی براحتی سوء استفاده شده است و حقوق این مجموعه ها نادیده گرفته شده است است.
سرهنگ ابوالحسنی گفت: کتاب “تا مرز کوشک” با عنوان ” نبرد سیدجابر” و کتاب” بزرگراه های ناهموار امامزاده” اکنون با عنوان” هجوم به تهاجم” در حال توزیع است در حالی که در استان کرمان به وسیله اداره کل حفظ آثار و موسسه حماسه ثارالله تهیه و تدوین شده است اند ولی اکنون به وسیله انتشارات “یازهرا” با استفاده از تصویر سردار سلیمانی در حال فروش هستند.
وی تاکید کرد: کتاب های مهم بزودی با مقدمه ای از سوی سردار سلیمانی در حد وسیع منتشر خواهند شد، ضمن اینکه انتشارات “گرا” وابسته به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نیز با توجه به عدم واگذاری غرفه از طریق مدیران نمایشگاه کتاب تهران، موفق به حضور در نمایشگاه و ارائه اصل کتاب های خود نشده است.
سرهنگ ابوالحسنی خاطرنشان کرد: از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با ناشر(انتشارات یازهرا) تماس گرفته و درخواست شد نسبت به عدم توزیع این کتاب ها با تصویر سردار سلیمانی اقدام شود و حتی از دفتر سردار سلیمانی نیز با انتشارات تماس گرفته شده است و انتشارات مورد نظر اعلام کرده است کتاب ها را توزیع نمی کند ولی متاسفانه با عدم صداقت در حال توزیع کتاب هستند، بنابراین خرید این کتاب ها همکاری در یک عمل غیراخلاقی محسوب می شود.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: تصویر | استفاده | سردار سلیمانی | حاج قاسم سلیمانی | چاپ کتاب | توزیع کتاب | کتاب های اصلی | سردار سلیمانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog